Dodací podmínky

Dodací podmínky

Prodávající dodá zboží kupujícímu kompletní, nejpozději do 3- 25 prac. dnů od potvrzení objednávky, pokud u jednotlivého zboží neuvádí jinou lhůtu k dodání.

Informace o dostupnosti zboží je informativní, o konkrétní dodací době budete informování v co nejkratší době po odeslání objednávky.

Kupujícímu se doporučuje, aby si zboží při převzetí co nejdříve překontroloval.

Doklad ke zboží, zejména daňový doklad/faktura Vám bude zaslána emailem.

Zboží zasíláme v rámci ČR.

Z důvodů velice široké nabídky vzorů je pravděpodobné, že některou z Vámi objednaných položek nebudeme mít skladem.
    V tomto případě bude zboží odesláno mezi 3-14 pracovním dnem, nejpozději však do 21 prac. dnů.
    Veškeré sady, povlečení a doplňky do postýlky jsou pouze na objednávku přímo od výrobce (jsou šity na zakázku dle závazné objednávky zákazníka).
    U každého produktu je uvedená průměrná doba dodání, do které je produkt k dispozici.


Odpovědnost za škody na zboží

Nebezpečí škody na zboží přechází na kupujícího okamžikem splnění dodávky dle dotacích podmínek těchto „podmínek“. Při případném poškození zásilky v průběhu přepravy je ze strany kupujícího třeba ihned nechat protokolárně potvrdit vzniklou škodu odpovědnými institucemi pro zajištění náhrady škody (ČD, ČSAD, česká pošta, spediční či zásilková firma, příp.Policie ČR, SR aj.).

Přechod vlastnictví zboží

Pokud bylo dodání zboží uskutečněno před zaplacením, tak platí, že kupující nabývá vlastnického práva ke zboží dnem úplného zaplacení kupní ceny. Zboží, které nebylo plně uhrazeno, nesmí být kupujícím dáváno do zástavy jako ručení. V případě, že kupující nesplní platební povinnosti i přes urgenci prodávajícího, umožní prodávajícímu vstup do svých prostor, aby si prodávající mohl své zboží, ke kterému má vlastnické právo, odvézt.

Smluvní pokuta a penále

Pokud bude kupující v prodlení s odběrem zboží na zakázku po výzvě prodávajícího, delším než 5dnů, je prodávající oprávněn účtovat přiměřené skladné. Pokud bude kupující v prodlení s odběrem zboží na zakázku (neodvolatelná objednávka ), po výzvě prodávajícího, delším než 60 dnů, propadá zálohová platba nebo platba předem za toto zboží ve prospěch prodávajícího, jako smluvní pokuta.

Dodací lhůta

Údaje o dodací lhůtě jsou nezávazné. Běžná délka dodací lhůty u vlastních výrobků je 1-3 dny. U obchodního zboží se dodací lhůta řídí dodacími podmínkami jiného výrobce, za jejich dodržování nepřebírá prodávající odpovědnost. Jako závazné mohou být sjednány dodací lhůty písemně v nabídce nebo potvrzené objednávce pro konkrétní obchodní případ. Dodací lhůta se pak prodlužuje o dobu, po kterou nebylo možno zboží dodat z důvodu zásahu tzv. vyšší moci (např. živelní pohromy), mimořádných nebo nepředpokládaných událostí (např. teroristické a jiné násilné trestné činnosti, stávky ve výrobním závodě nebo stávky dopravců), nejvíce však o jeden měsíc. Toto platí také pro prodávajícím nezaviněné ztížení obstarání surovin. Po tuto dobu se neuplatňují sankce sjednané pro případ prodlení s dodáním zboží. Prodávající je povinen neprodleně seznámit kupujícího s nastalými skutečnostmi. Další realizace kupní smlouvy je věcí aktuální dohody smluvních stran.

Cena dopravy

PPL kurýrní služba  

 • cena dopravy 69 Kč | Příplatek za dobírku 35 Kč (Při platbě dobírkou celkem zaplatíte 104 . Při platbě předem, platební kartou nebo rychlou platbou celkem zaplatíte 69 Kč)
 • my balík do jednoho pracovního dne předáme kurýrovi a PPL balík doručuje již druhý pracovní den od jeho převzetí
 • zásilku máte perfektně pod kontrolou - den před doručováním Vám PPL zašle email, kde najdete veškeré informace o zásilce

PPL PartnerShop - doručení na výdejní místo   

 • cena dopravy 85 Kč | Příplatek za dobírku 35 Kč (Při platbě dobírkou celkem zaplatíte 120 Kč. Při platbě předem, platební kartou nebo rychlou platbou celkem zaplatíte 85 Kč)
 • pohodlný osobní odběr v síti výdejních míst PPL PartnerShop, kam bude balíček doručen druhý den od odeslání
 • většina výdejních míst má otevřeno i o víkendech a balíček bude uložen po dobu sedmi pracovních dní
 • jakmile bude balíček připraven k vyzvednutí, budete informováni SMS zprávou a e-mailem

Česká pošta - balík do ruky  

 • cena dopravy 120 Kč | Příplatek za dobírku 35 Kč (Při platbě dobírkou celkem zaplatíte 155 Kč. Při platbě předem celkem zaplatíte 120 Kč)
 • my balík do jednoho pracovního dne předáme české pošte a česká pošta balík doručuje již druhý pracovní den od jeho převzetí
 • v den doručení Vám pošle SMS/e-mail s informací o doručení zboží


Zásilkovna  

 • cena dopravy 59 Kč | Příplatek za dobírku 24 Kč (Při platbě dobírkou celkem zaplatíte 83 Kč. Při platbě předem celkem zaplatíte 59 Kč)
 • zásilky přes Zásilkovna.cz jsou obvykle zasílány jednou týdně
 • zásilku si můžete vyzvednout na jednom z více jak 530 výdejních míst v České republice
 • jakmile bude balíček připraven k vyzvednutí, budete informováni SMS zprávou a e-mailem
 • Zásilkovna Vám pošle heslo, kterým je třeba se na místě prokázat, aby obsluha zásilku předala -
  není třeba se prokazovat občanským průkazem a proto Vám může zásilku převzít kdokoliv bude mít Vaší důvěru
  a komu poskytnete heslo
 • e-mailem obdržíte i trasovací kód zásilky, díky kterému budete moci on-line sledovat průběh doručování balíku na výdejní místo,
  vše tak máte pod kontrolou
 • v informačním e-mailu od Zásilkovny dále najdete adresu zvolené pobočky (vyznačenou i na mapě), její otevírací dobu,
  telefonní kontakt, informaci o případné výši dobírky a udané datum, do kdy je třeba zásilku vyzvednout


Jak můžete platit

Dobírka 

 • nejpoužívanjší způsob platby. Za zboží platíte až při převzetí zásilky kurýrovi nebo na výdejním místě.

Bankovní převod

 • po obdržení Vaší objednávky Vám na e-mail zašleme číslo účtu a variabilní symbol. Zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet.
  Po obdržení platby odesíláme zboží s tím, že Vám sdělíme termín, kdy zásilka dorazí. Je důležité uvést správný variabilní symbol,
  abychom platbu přiřadili k Vaší objednávce. Číslo účtu: 1023892683/6100